Stilingas Kalėdų Senelis šįmet atneš… arbatos

Kategorija: Blogas


Gal skamba ir neromantiškai, tačiau pripažinkime – pirmiausia juk iš tiesų įsimylime akimis, vertiname pagal viršelius, sutinkame pagal drabužį. Nesvarbu, ar mūsų žvilgsnį patraukia gražūs žmonės, ar estetiškai tobulai paserviruoti patiekalai restorane. Net ir tuomet, kai patraukli daikto išvaizda nėra pagrindinė jo savybė, kuria jis ir turėtų džiuginti vartotoją, iš pirmo žvilgsnio gražūs dalykai mums suteikia daugiau teigiamų emocijų. Ir kam tai neigti? Tuo ypač galime įsitikinti per šventes. Prisiminkite, kokius jausmus Jums sukelia dailiai supakuotos dovanėlės vaizdas, nors dar nė nežinote, kas bus viduje? Mėgautis gražiais daiktas yra visiškai suprantama ir žmogiška, be to, kartais vien netikėtas vaizdas ar pakuotė gali visiškai pakeisti ir mūsų jau nusistovėjusį požiūrį į kurį nors daiktą. Įsivaizduokime šiuo metų laiku labai tipišką situaciją: sudarinėjate dovanų sąrašą, tačiau kai kurie variantai – nors ir mėgstami bei reikalingi! – atrodo kiek pabodę, dovanoti jau ne sykį ir visai nebeoriginalūs… Tarkime, arbata. Daugelis mūsų tikrai džiaugiamės turėdami aromatingos arbatos dėžutę namuose, tačiau gavę jos dovanų, tikriausiai jau vargiai nustebtume. Tačiau neskubėkite arbatos greitai nurašyti! Šįmet būtent ji gali tapti nebe dovana „iš bėdos“, o pačiu pirmu Jūsų pasirinkimu, ieškant ko nors originalaus net ir pačiam išrankiausiam estetui. Taip, būtent – tai bus dar viena situacija, kai viską pakeičia būtent daikto išvaizda ir netikėtas pirmas įspūdis. „Yemaya“ arbatos namai šįmet pristatė visiškai naują arbatos konceptą, siūlydami tokius produktus kaip arbatos saldainiukai (nors, tiesą sakant, taip ir norisi juos vadinti bonbonkėm – viskas dėl prancūziško pavadinimo, „Bonbons de Thé“), arbatos plytelės (kurios lūžta lygiai taip pat, kaip ir šokoladinės, todėl ir pavadintos „ChocoThé“), ir arbatinės širdutės („The a moí“, išvertus iš prancūzų kalbos, reiškia „arbata man“. Genialu – kaskart dėdami vieną arbatinę širdutę į savo puodelį, skirsime truputį meilės ir sau!).

Įsivaizduokite – padovanojate kam nors dėžutę, kuri primena šokoladinių saldainių pakuotę, o ją atidaręs žmogus randa iš arbatžolių suspaustas bonbonkes ar širdutes. Ar ne tokio WOW  efekto ir siekėte? Taigi, meilė iš pirmo žvilgsnio šiuo atveju garantuota. Pagalvokite vien, kiek užtruks, kol tokią dovaną gavęs žmogus gerai ją apžiūrės, kol supras, ką gavo, ir kol išsakys Jums visus „bet tai kokių stebuklų tu ir surandi“, „o tokio tai dar niekur nemačiau“ ar „oi, jau kai kiti pamatys“… Visų šių trijų naujienų vartojimas – toks pats, kaip ir įprastų arbatžolių. Vieną saldainiuką, širdutę ar plytelės gabaliuką tereikia užpilti karštu vandeniu, ir mėgautis.

O dabar – apie skonius.

Jei renkatės bonbonkes, „Yemaya“ siūlo žaliają pu-er, juodąją pu-er arba purpurinę pu-er arbatą. Žalioji ypač vertinama dėl pagalbos deginant riebalus, juodoji stiprina imuninę sistemą bei mažina blogąjį cholesterolį, o purpurinė (taip vadinama dėl švelnaus purpurinio lapelių atspalvio) išsiskiria antioksiduojančiomis savybėmis, yra ypač švelnaus ir malonaus skonio. Patys gamintojai teigia, kad būtent tokios pu-er arbatos pakuotės daro šį tūkstančių metų lobį patogų ir prieinamą dabartiniam žmonijos gyvenimo ritmui.

Arbatos plytelės siūlomos juodojo ir baltojo šokolado skonio (dar viena puikiai apgalvota smulkmena). Baltojoje arbatoje gausu vitaminų C ir E, kurie žinomi kaip puikūs antioksidantai, jos skonis – ypač subtilus ir rafinuotas. Tuo tarpu juodosios plytelės skonis primena kažką artimo ulongo arbatai, o tarp paskiausiai juntamų poskonių galima atpažinti ir vaisius. Kaip ir tikras šokoladas, šios arbatos siūlomos smaližiams, smaguriams, ir visiems, kuriems nesvetimos „kažko saldaus“ paieškos. Na, o širdutės… kas gi daugiau, jei ne raudonoji arbata? Sodrus arbatos skonis čia papildomas delikačiu gėlių poskoniu, pasiekiant tobulą skonių harmoniją. Paskaninta tikromis rožėmis!

„Yemaya“ arbatos namai siūlo ir tradicines arbatos pakuotes bei labai plačią skonių paletę. Kurią arbatą bepasirinktumėte, galite būti ramūs – prancūzai arbatos meistrai nei vienos gamybos proceso stadijos nepalieka atsitiktinumui. Be to, kiekviena arbata savo momento laukia stilingose minimalistinėse pakuotėse, kurios tik dar labiau didina meilę šiems arbatos namams. Stilingų ir apgalvotų dovanų bei malonaus artėjančių švenčių laukimo!