Vaisių tyrės – šviežių vaisių gaiva 24/7

Kategorija: Blogas


Regis, gyvename laikais, kai parduotuvėse galime nusipirkti visko, ko geidžia širdis. Apelsinai ir bananai seniai nebėra deficitinė prekė, tačiau įsigytų vaisių išvaizda ne visada prilygsta skoniui. Lietuvos klimatas nėra tinkamas daugybės vaisių auginimui, todėl juos importuojame iš svečių kraštų. Deja, kol šie gardėsiai pasiekia šalį, prabėga ne viena diena, todėl šviežių vaisių skonio pajausti savo receptoriais taip ir netenka, tačiau nėra padėties be išeities, o šioje situacijoje ypač gelbsti vaisių tyrės, pagamintos iš natūralių vaisių bei uogų.

Naudingųjų medžiagų bomba

Vaisių ir uogų tyrė – tai tirštos konsistencijos masė, kurią sudaro sutrinti aukščiausios rūšies standartus atitinkantys vaisiai bei uogos, pagardinti nedideliu kiekiu cukraus. Sutrinti vaisiai pasterizuojami, tokiu būdu sustabdant mikroorganizmų augimą, tačiau išlaikant natūralų produktų skonį bei spalvą. Vaisių tyrės pasižymi dideliu maistingųjų medžiagų kiekiu ir tikrų vaisių skoniu. Tai puikus vitaminų šaltinis bei enegrijos užtaisas visai dienai. Vaisių tyrės naudojamos kaip įvairių konditerinių gaminių pagardas ar sudedamoji dalis. Pastarosios taip pat plačiai paplitusios ledų, šerbeto, kokteilių gamyboje. Šis produktas aprūpina vaisių bei uogų gaiva bet kuriuo metų laiku. Tyrių skonis visiškai prilygsta natūraliam šviežiai nuskinto vaisiaus gardumui. Tai ypač naudinga bei populiaru valstybėse, kurių klimatas nesudaro tinkamų sąlygų auginti vaisius visus metus. Vaisių bei uogų tyrės neatskiriama tirštų vaisių ir uogų kokteilių, vadinamųjų „smučių“ (angl. smoothie), dalis. Atslinkus karštiems orams įprastas sultis keičia gaivūs, maistingi ir energijos suteikiantys kokteiliai. Pastarųjų skoniai varijuoja nuo įprastų uogų iki egzotinių vaisių. Vaisių bei uogų tyrės yra labai koncentruotos, todėl turi didesnį energijos kiekį nei vasiai. Tai reiškia, kad stiklinėje vaisių tyrės yra mažiau ląstelienos ir vandens nei tokiame pačiame kiekyje vaisių, tačiau ji savyje talpina didesnį kalorijų ir energijos kiekį. Stiklinėje vaisių tyrės yra kur kas daugiau vaisių nei tokioje pačioje stiklinėje sulčių. Vaisių tyrės pasižymi gana dideliu kiekiu ląstelienos, kuri kaip organizmo šluota valo organizmą.

Egzotika viename šaukštelyje

Vaisių tyrė – tai kasdienė egzotika jūsų namuose. „GARDU GARDU“ siūlo gausybės skonių įvairovę: egzotinių vaisių, ličių, mėlynių, aviečių, baltųjų persikų bei daugybę kitų aromatų… Spalvinga skonių paletė garantuoja, kad bus patenkintas net didžiausio gurmano skonis. Tikriausiai jau pavyko įtikinti, kad vaisių tyrės yra ypač maistingas bei sveikas produktas. Ši kalba gali pasirodyti panašėjanti į panegeriką, tačiau naudingųjų savybių sąrašas tįsta ir prašosi aprašomas savaime. „GARDU GARDU“ receptuose naudojamos bei internetiniame tinklalapyje parduodamos „Ravifruit“ įmonės vaisių bei uogų tyrės ypač tinkamos bei mėgiamos veganų ir vegetarų visoje Europoje. Šios įmonės vardu ženklinamos tyrės gaminamos nežalojant gamtos, išlaikant originalų, autentišką vaisių bei uogų skonį, pasitelkus geriausias technologijas bei garantuojant aukščiausią kokybę. Vaisių tyrių gamyboje naudojami tik konkrečius standartus (spalvos, prinokimo, dydžio) atitinkantys vaisiai. Produkto kokybę bei skonį garantuoja nuo gamybos proceso neatskiriami ekspertai, šefai bei miksologai. Kaip vaisių tyrės pasiekia kasdienį stalą, pamatysite video medžiagoje.