Vyno Dienos 2023 – GarduGardu.lt – Susitikime!

Kategorija: Blogas


Tarptautinė ir didžiausia Šiaurės šalyse vyno paroda „Vyno dienos 2023“ jungia bendruomenę vyno mėgėjų, profesionalų ir gamintojų – tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Kiekvienais metais, jau nuo 2005 m., parodos tikslas auginti ir skatinti vyno kultūrą Lietuvoje. 

2023 metų parodos šūkis „Pažink savo vyną!“ – lankytojus ir svečius skatins ne tik išsirinkti savo mėgstamiausią vyną, bet ir pažinti, kokios spalvos, aromatai ar skoniai slepiasi taurėje. 

Šiais metais GARDU GARDU komanda jungiasi prie savo partnerių Sakartvelo skoniai ir kviečia į parodą ne tik degustuoti vynų, bet taip pat ragauti, derinti ir išsirinkti puikių užkandžių. Jūsų lauks šefas Gediminas, kuris ne tik kiekvieną asmeniškai pakonsultuos visais kulinariniais klausimais, bet taip pat vietoje gamins lengvus, kupinus skonių užkandžius, kuriuos parodos lankytojai galės skanauti, o patikusius produktus ir įsigyti.

Kviečiame visus vyno ir gero maisto mėgėjus ir entuziastus apsilankyti parodoje gegužės 5-6 dienomis parodų ir konferencijų centre „Litexpo“.